Տնօրենի տեղակալ

Տնօրենի տեղակալ

Ուսումնական գծով տնօրենի տեղակալ, Ռուսաց լեզվի ուսուցչուհ

Խաչատրյան Ազնիվ Գերասիմի

Մասնագիտացված կրթական աջակցությունների գծով տնօրենի տեղակալ, Մաթեմատիկայի ուսուցչուհ

Մելքոնյան Աշոտ

Տնտեսական գծով տնօրենի տեղակալ

Վարդանյան Գայանե Սամվելի

Կազմակերպիչ, Հոգեբան, Անգլերենի ուսուցչուհի

Հայոց լեզու և գրականություն

Ղազանչյան Ելիզավետա Կարապետի

Հայոց լեզվի, գրականության մեթոդմիավորման նախագահ, ուսուցչուհի

Ենոքյան Գայանե Հովսեփի

Հայոց լեզվի և գրականության ուսուցչուհի

Գասպարյան Ֆլորա կակաչի

Հայոց լեզվի և գրականության ուսուցչուհի

Գրիգորյան Քրիստինե Պարգևի

Հայոց լեզվի և գրականության ուսուցչուհի

Բալայան Սիրվարդ Էդմոնդի

Հայոց լեզվի և գրականության ուսուցչուհի

Օտար լեզու

Աղեկյան Աննա Սուրենի

Մեթոդմիավորման նախագահ, Ռուսաց լեզվի ուսուցչուհի

Հունանյան Գայանե Հովհաննեսի

Ռուսաց լեզվի ուսուցչուհի

Երեմիշյան իրինա Յուրիի

Ռուսաց լեզվի ուսուցչուհի

Մազմանյան Ռուզան Հայկազի

Անգլերենի մեթոդմիավորման նախագահ, Անգլերենի ուսուցչուհի

Բարսեղյան Անահիտ Արտավազդի

Անգլերենի ուսուցչուհի

Թազայան Կարինե Հարությունի

Անգլերենի ուսուցչուհի

Մաթեմատիկա

Մադոյան նելլի Գարսևանի

Մաթեմատիկայի մեթոդմիավորման նախագահ, Մաթեմատիկայի ուսուցչուհի

Հովհաննիսյան Գոհար Գուրգենի

Մաթեմատիկայի ուսուցչուհի

Քոլյան Վարդանուշ Վոլոդի

Մաթեմատիկայի ուսուցչուհի

Պետրոսյան Անահիտ Օնիկի

Մաթեմատիկայի և ինֆորմատիկայի ուսուցչուհի

Նիկոյան Ռուզան Գուրգենի

Մաթեմատիկայի և ինֆորմատիկայի ուսուցչուհի

Պատմություն

Սաֆարյան Արմինե Ռուդիկի

Հասարակագիտական առարկաների մեթոդմիավորման նախագահ, Պատմության ուսուցչուհի

Շահինյան Հայկուշ Վանուշի

Պատմության ուսուցչուհի

Հայրապետյան Լիաննա Ռաֆիկի

Պատմության ուսուցչուհի

Մելքոնյան Ռուզան Վոլոդյայի

Պատմության ուսուցչուհի

Ղուկասյան Սաթենիկ Մհերի

Պատմության ուսուցչուհի

Ասատրյան Մարիամ

Պատմության ուսուցչուհի

Բնագիտություն

Խաչատրյան Մելանյա Սերժի

Բնագիտական առարկաների մեթոդմիավորման նախագահ, Աշխարհագրության ուսուցչուհի

Վարդանյան Ալվարդ Մարոյի

Ֆիզիկայի ուսուցչուհի

Անթանոսյան Լիլիթ

Ֆիզիկայի ուսուցչուհի

Հարությունյան Անահիտ Գևորգի

Կենսաբանության ուսուցչուհի

Բաղդասարյան Անահիտ Գրիշայի

Քիմիայի ուսուցչուհի

Կուրեղյան Նարինե

Քիմիայի և կենսաբանության ուսուցչուհի

Ֆիզկուլտուրա և ՆԶՊ

Բագրատյան Արմեն Արծրունու

ՆԶՊ և անվնտանգ կենս․ ուսուցիչ

Մովսիսյան Արթուր Հրանտի

Ֆիզկուլտուրայի ուսուցիչ

Կիրակոսյան Սուրեն Վահրամի

Ֆիզկուլտուրայի ուսուցիչ

Ներառական կրթություն

Սևոյան Նելլի Արբիկի

Սոց․ աշխատող

Խրիմյան Հռիփսիմե

Հատուկ մանկավարժ

Գրադարանավար, տեխնիկ, գործավար

Պետրոսյան Արփենիկ

Գրադարանավարուհի

Ավետիսյան Նազելի

Տեխնիկ

Քոչարյան Մերի

Գործավար